Vitajte v Reštaurácii a Kaviarni Penziónu Kráľov prameň.

S potešením Vám oznamujeme, že od 28. marca 2024 otvárame brány našej reštaurácie aj pre tých, ktorí sú neubytovaní v našom penzióne. Týmto krokom prichádzame s novou príležitosťou pre všetkých, ktorí túžia zažiť výnimočný gastronomický zážitok v nádhernej atmosfére aj počas bežných, pracovných dní.

Naša Ponuka:

  • À la Carte Menu: Rozmanité menu, ktoré zahrňuje širokú škálu chutných pokrmov pripravených s láskou a kreativitou našich kuchárov pod dohľadom Branislava Michalčíka.
  • Domáce Zákusky: Užívajte si naše jedinečné domáce zákusky, ktoré vám prinesú chuť pravej domácej kuchyne. Každý kúsok je ručne pripravený s starostlivosťou a najlepšími ingredienciami.
  • Lahodná Káva: Pre milovníkov kávy sme pripravili špeciálnu ponuku lahodných káv, ktoré vás zaručene potešia a doplnia váš gastronomický zážitok.

Atmosféra Pohody:

Naša reštaurácia ponúka príjemné prostredie pre neformálne stretnutia, rodinné oslavy alebo romantické večere. S našimi starostlivými členmi personálu sa budete cítiť ako doma a môžete sa sústrediť len na užívanie si chvíľ v príjemnej atmosfére.

Otváracie Hodiny:

Reštaurácia a kaviareň sú otvorené od 11:00 do 21:00 každý deň. Tešíme sa na to, že vás privítame a poskytneme vám výnimočný zážitok plný vôní a chutí.

Rezervácie:

Pre rezervácie alebo ak máte nejaké špeciálne požiadavky, neváhajte nás kontaktovať. Radi vám pomôžeme zabezpečiť nezabudnuteľný pobyt v našej reštaurácii.

Tešíme sa na vašu návštevu a možnosť vás pohostiť v našom penzióne a reštaurácii!