„Rozprávková svadba v Kráľovom Prameni“

PRENÁJOM SVADOBNEJ SÁLY

Súčasťou penziónu Kráľov Prameň je krásna vnútorná sála netradičného tvaru s výhľadom na potôčik a ocenenú záhradu, ktorá je ako stvorená na Váš veľký svadobný deň. V záhrade je možné zorganizovať aj neobvyklý, no o to romantickejší civilný sobáš pod holým nebom. V interiéri Kráľovho Prameňa Vám pomôžeme zorganizovať svadbu s hostinou presne podľa vašich predstáv kedykoľvek počas celého roka. Maximálna kapacita je 100 osôb.

Súčasťou plneklimatizovanej miestnosti je aj tanečný parket s novými protihlukovými oknami, čo Vám zaručuje nerušenú zábavu až do rána bieleho. V sále je možné usporiadanie rovných alebo okrúhlych stolov, candy baru, bufetových stolov, foto kútika, priestoru pre kapelu alebo DJ-a a mnoho ďalšieho po dohode s organizátormi svadby a aranžérkou.

Príjemný personál, vynikajúce jedlo a naše jedinečné priestory Vám zaručia tie najlepšie podmienky pre akúkoľvek oslavu. Hostia využívajú sálu na svadby, oslavy jubilea, teambuildingy, slávnostné obedy či posedenia.

Prenájom zahŕňa sálu, obsluhujúci personál, klimatizáciu, energie a vlastné skladové priestory na vami donesené alkoholické a nealkoholické nápoje, rovnako aj koláče, tortu a iné pochutiny. V našich priestoroch sa korkovné neplatí. V cene prenájmu ponúkame novomanželom aj 1 izbu grátis, ktorú môžete lne využívať na svadobné prípravy.  V Kráľovom Prameni tak nájdete všetko na jednom mieste – obrad, svadobnú hostinu, krásne prostredie pre svadobné fotografie a aj ubytovanie pre hostí.

SVADOBNÁ VÝZDOBA

Skvelou správou je, že v Kráľovom Prameni vám zabezpečíme aj jedinečnú výzdobu presne podľa Vášho vkusu. Postará sa o ňu výlučne naša aranžérka Alexandra VargováElysia Art Studio, +421 907 611 733  elysiaartstudio@gmail.com 

SOBÁŠ V ZÁHRADE

V priestoroch záhrady ocenenou ako Najkrajšia záhrada roku 2005 je možné zorganizovať aj sobáš na tom najromantickejšom mieste. Výhodou je, že svadobných hostí ušetríte aj od akéhokoľvek cestovania mimo areál penziónu. A čo viac, kvetinové zátišia záhrady sú ako stvorené na tie najkrajšie svadobné fotografie.

Pri svadbách v záhrade odporúčame pripraviť pre hostí aj welcome drink, limonády a malé občerstvenie na skrátenie čakania na príchod nevesty.

SVADOBNÉ MENU

Nezabúdajme, že láska prechádza cez žalúdok. V Kráľovom Prameni na Vás čaká to najlepšie svadobné menu široko-ďaleko. Vybrať si môžete zo širokej ponuky predjedál, polievok, hlavných jedál i bufetových stolov, ktoré svadobčania milujú. Našu kuchyňu si rozhodne zamilujete. O starostlivosť nad ňou sa osobne stará náš talentovaný šéfkuchár, Branislav Michalčík, ktorý nie je len kulinárskym majstrom, ale aj tvárou za naším jedinečným menu. Jeho vynikajúce kulinárske umenie prináša do každého pokrmu štipku lásky a vášne, čím zabezpečuje, že každý jedálny zážitok v Kráľovom Prameni je nezabudnuteľný. Samozrejme, radi zabezpečíme špeciálne menu aj pre deti, vegetariánov, bezlepkáčov či kohokoľvek so špecifickými požiadavkami. Vaša svadba u nás bude nielen romantickým spestrením, ale aj gastronomickým potešením pre všetkých hostí.

UBYTOVANIE 

Penzión Kráľov Prameň ponúka 14 tichých, novozrekonštruovaných izieb vybavených novými posteľami, šatníkovou skriňou, TV s plochou obrazovkou, mini chladničkou a súkromnou kúpeľňou. Všetky izby sú nefajčiarske, ponúkajú možnosť ubytovania sa aj s domácim miláčikom a vo všetkých priestoroch je k dispozícii aj bezplatné Wi-Fi pripojenie.

A čo viac, penzión je obklopený veľkou terasou, altánkom špeciálne upraveným na grilovanie (vhodný na predsvadobné či posvadobné posedenia) a bezplatným súkromným parkoviskom pre všetkých hostí. Maximálna kapacita je 45 osôb.

Check in je možný  od 14.00 hod. (alebo na základe dohody)

Check out je do 11.00 hod.

ZÁVEREČNÉ USTANOVENIA

POZOR: V prípade svadieb je účtovaný poplatok za podsedáky na biele svadobné stoličky Chiavari vo výške 2€/kus.

Spresnenie počtov je nutné uskutočniť najneskôr  7 dní pred konaním svadby.

Ukončenie svadby nie je časovo limitované.

Všetko neskonzumované jedlo bude svadobčanom zabalené do našich nádob, ktoré je objednávateľ povinný vrátiť.

Pokiaľ má hosť záujem o ohňostroj, je potrebné sa vopred dohodnúť s prevádzkovateľom zaradenia.

Platbu za svadobnú hostinu je potrebné uhradiť až po skončení svadby a vyhotovení finálneho účtu. Platba je možná len v hotovosti.

 

V cene prenájmu sú zahrnuté:

 • súkromné parkovisko
 • servírovacie taniere, príbory, poháre a pod.
 • biele svadobné stoličky Chiavari
 • okrúhle alebo rovné stoly + obrusy
 • banketové stoly na bufety + obrusy
 • detské stoličky (ak je potrebné)
 • súkromný sklad s chladničkou
 • energie spotrebované kapelou/ DJ-om
 • samostatné dámske a pánske toalety
 • priestory na fotenie v záhrade areálu
 • tanier na rozbíjanie a mladomanželský prípitok
 • uskladnenie torty a koláčov
 • obsluhujúci personál
 • mladomanželská izba.

 

Budeme veľmi radi, ak poviete svoje „ÁNO“ svadobnej hostine v penzióne Kráľov Prameň. Radi Vám vyjdeme v ústrety a urobíme všetko preto, aby ste boli v našich priestoroch spokojní.