Rozšírenie služieb v penzióne Kráľov Prameň

Nové wellness centrum prinesie luxusný relax

V našom penzióne sa chystáme na veľký krok smerom k dokonalej relaxácii a oživeniu tradície kúpeľov v našom regióne. Budeme spúšťať prvý výkop k novej prístavbe, ktorá do konca tohto roka prinesie nové wellness centrum s bohatými možnosťami pre našich hostí.

Naša vízia je jedinečná a zameriava sa na kombináciu luxusu, pohodlia a oživenia tradičných kúpeľov v našom regióne. Wellness centrum bude disponovať kapacitou pre približne 25 osôb, čo zabezpečí intímnu a pokojnú atmosféru pre našich návštevníkov.

Jedinečná wellness procedúra vo vežičke

Špeciálna privátna procedúra vo vežičke bude určená hlavne pre páry, ktoré si budú môcť vychutnať špeciálny kúpeľ. Táto jedinečná služba nadviaže na tradíciu kúpeľov, ktoré kedysi dotvárali atmosféru nášho regiónu.

Vybavenie wellness centra:

  • Fínska sauna
  • Parná sauna
  • Infra sauna
  • Švédska sauna
  • Jacuzzi (interiérová a aj exteriérová)

Naši návštevníci sa môžu tešiť taktiež na rozmanitý výber masáží, ktoré spĺňajú najvyššie štandardy a prinesú úplné osvieženie.

Oddychová zóna s nádhernými výhľadmi:

Pripravujeme pre vás oddychovú zónu s nádhernými výhľadmi, kde sa budete môcť ponoriť do pokoja a relaxovať po náročnom dni.

Sme veľmi nadšení z tejto novej kapitoly a tešíme sa na to, ako budeme môcť priniesť našim hosťom jedinečné zážitky a starostlivú pohostinnosť.

Budeme vás pravidelne informovať o pokroku a tešíme sa, že s vami budeme zdieľať túto vzrušujúcu cestu. Ďakujeme za vašu podporu a dôveru.

S láskou, Tím penziónu Kráľov prameň 🌿🌟🏨

Share your thoughts